Pokoje

Hostům je nabízeno ubytování ve dvou, tří čtyř a šestilůžkových pokojích různých kategorií. Většina pokojů disponuje vlastní koupenou s vanou nebo sprchovým koutem. Pro méně náročné hosty nabízíme čtyři dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Tyto pokoje nabízíme ve variantě „Dvoulůžkový pokoj“ nebo „Dvoulůžkový pokoj TWIN“. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Nabízíme také jeden pokoj s masážní vanou. K dispozici je celkem 7 pokojů tohoto typu.

Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou

Jedná se celkem o čtyři pokoje, které mají k dispozici samostatné společné WC a dále společnou koupelnu s WC umístěné na chodbě.

Třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou

K dispozici jsou celkem tři pokoje tohoto typu. Dva pokoje nabízejí manželkou postel a jedno oddělené lůžko, jeden z pokojů má všechna lůžka oddělená. Ve všech koupelnách je sprchový kout..

Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Svým hostům nabízíme celkem pět pokojů tohoto typu. Všechny tyto pokoje mají jednu manželskou postel a další lůžka oddělená nebo spojená v další manželskou postel. Ve všech koupelnách je k dispozici sprchový kout.

Šestilůžkový pokoj s vlastní koupelnou

Jedná se o podkrovní pokoj se šesti oddělenými lůžky s koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj je vhodný pro větší rodinu nebo partu přátel.